Kontakta oss

Har du frågor eller funderingar så tag i första hand kontakt med vårt kontor så hjälper vi dig vidare. Kontoret ligger centralt vid Stadsparken i Ängelholm. Välkommen in till oss!

 

Öppettider:

Måndag – torsdag 08:00 till 16:30
Fredag 08:00 till 15:00
Lunchstängt varje dag 12:00 till 13:00

Telefontider:

Måndag – torsdag 09:30 till 16:30
Fredag 09:30 till 15:00
Lunchstängt varje dag 12:00 till 13:00

 

Kontaktuppgifter:

Telefon : 0431-835 00
Adress: Kamengatan 4, 262 32 Ängelholm
E-post:  info@melinforvaltning.se

Medarbetare

Håkan Svensson
VD
hakan@melinforvaltning.se

Lars Ekberg
Styrelseordförande
lars@melinforvaltning.se

Eva Eriksson
Ekonomi
eva@melinforvaltning.se

Ingela Johansson
Uthyrning
ingela@melinforvaltning.se

Jan Franzén
Förvaltare
jan@melinforvaltning.se

Kenneth Hansson
Arbetsledare
kenneth@melinforvaltning.se

Ulrika Möllerström
Energi & Miljö
ulrika@melinforvaltning.se

Mikael Nedrup
Fastighetstekniker

Pelle Johansson
Fastighetsskötare

Pierre Lindell
Fastighetstekniker

Clas Andersson
Fastighetstekniker

Anders Winstedt
Fastighetstekniker

Joakim Windahl
Fastighetsskötare